ATRAKCIJAS 

     Klikšķini un uzzini vairāk!

                  TELTIS 
     Klikšķini un uzzini vairāk! 

                  NOMA
      Klikšķini un uzzini vairāk! 

Draugi, 2024. gada nomas sezona ir sākusies!

Aplūko jaunāko nomas sezonas sortimentu un rezervē bērnu prieku aizpildot pieprsījuma formu, rakstot mums WHATSAPP, SMS vai zvanot uz +371 28317711 ; [email protected]                                                Uzzini vairāk! 

Piepūšamās atrakcijas un Toms

Mūsu stāsts aizsācies 2017.gada augusta nogalē. Esam lieli aktīvās atpūtas fani, it īpaši, ja atpūta tiek organizēta brīvā dabā. Nereti mūsu atpūtu ietekmēja mainīgais Latvijas klimats, tieši šī iemesla dēļ bieži bija nepieciešama pajumte. Pēc ilgiem un nogurdinošiem risinājumu meklējumiem risinājums tika atrasts. Tā ir lielizmēra telts Zvaigzne. Teju vai pēc katras svētku reizes, draugi un paziņas vaicāja - "Kur var atrast tādu telti?", tieši tad radās ideja par nomu...

Laikam ejot uz priekšu, radās vajadzība bērnu ballītes un svētku dienas papildināt ar atrakcijām... ar futbolu, balonu pūšanu un zīmēšanu vien nepietika. Lai mazajiem censoņiem būtu kāda aktīvāka nodarbe līdz pat spēku izsīkumiem piemeklējām jautru, atraktīvu un pietiekoši labi atmiņā paliekošu nodarbi. Tā, 2018.gada jūnija nogalē nomas sortimentā parādījās pirmā piepūšamā atrakcija - "Lielais piedzīvojums". Attīstoties plašajam klientu lokam un pieprasījumam mūsu atrakciju nomas sortimentā nu jau ir 14 dažāda veida piepūšamās atrakcijas bērniem. Esam pilna cikla servisa noma Jelgavā, Rīgā, Siguldā un citviet Latvijā.


Domājam par Jums, aizvedīsim Jums prieku!

Pieraksties jaunumiem šeit!